Figurin Lisa Larson

Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, Gustavsberg, Lisa Larson, "Moses", signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden -96, höjd 15, längd 31 cm

226615

2014-01-30