Servisdelar

Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 8+8 st., 1900-tal, glas, etsad dekor med Gustav III:s monogram, snaps- respektive vinglas, 16,5-18 cm

Två glas med mindre nagg

226633

2014-01-30