Flaskor i glas Erik Höglund

Flaskor i glas Erik Höglund
Flaskor i glas Erik Höglund
Flaskor i glas Erik Höglund
Flaskor i glas Erik Höglund

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 3 st, glas, Erik Höglund, Boda, den lägsta signerade och daterad E Höglund Boda 1967, de övriga märkta H samt otydligt numrerade, höjd 12-17,5-21 cm

226638

2014-01-30