Fällbord Maria

Fällbord Maria
Fällbord Maria
Fällbord Maria
Fällbord Maria
Fällbord Maria
Fällbord Maria
Fällbord Maria
Fällbord Maria

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÄLLBORD, "Maria ", design Bruno Mathsson 1936, brännstämplad firma "Carl Mathsson Made i Värnsmo Sveden 1978" , björk, höjd 72, 280x110 cm (fullt utfällt)

Ytskador, fanersprickor

226655

2014-01-31