Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FÄLLBORD, "Maria ", design Bruno Mathsson 1936, brännstämplad firma "Carl Mathsson Made i Värnsmo Sveden 1978" , björk, höjd 72, 280x110 cm (fullt utfällt)
Fanérsprickor, ytskador
226656
2014-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här