Sven X:et Erixson Kring operan Aniara

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Kring operan Aniara", 7 st. färglitografier, 5 st signerade X-et 141/350 samt 2 st XI/L, ramade
Medföljer skyddsmapp och introduktion, något skadat skick

226679

2014-02-12