Sven X:et Erixson Kring operan Aniara
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Kring operan Aniara", 7 st. färglitografier, 5 st signerade X-et 141/350 samt 2 st XI/L, ramade
Medföljer skyddsmapp och introduktion, något skadat skick
226679
2014-02-12