Dado 6 litografier

Dado 6 litografier
Dado 6 litografier
Dado 6 litografier
Dado 6 litografier
Dado 6 litografier
Dado 6 litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DADO, Mirodrag Djuric (1933-2010): 6 litografier ur ´Dermatologie´, signerade och numrerade Dado 1/75, bladstorlek 48x66 cm, (sviten Dermatologie innehöll ursprungligen 14 blad)

Något missfärgade, tejprester i övre hörn

226681

2014-01-31