Dado 6 litografier
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DADO, Mirodrag Djuric (1933-2010): 6 litografier ur ´Dermatologie´, signerade och numrerade Dado 1/75, bladstorlek 48x66 cm, (sviten Dermatologie innehöll ursprungligen 14 blad)
Något missfärgade, tejprester i övre hörn
226681
2014-01-31