Inge Schiöler akvarell

Inge Schiöler akvarell
Inge Schiöler akvarell
Inge Schiöler akvarell
Inge Schiöler akvarell

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Djurgården, Stockholm, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, akvarell, 45x37 cm

226688

2014-02-02