Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JONSSON, Sune (född 1930): Dödsboauktion i Holmsund, signerad och daterad Sune Jonsson 1956/1995, silvergelatinfotografi, 23x30,5 cm
226691
2014-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här