Sune Jonsson fotografi

Sune Jonsson fotografi
Sune Jonsson fotografi
Sune Jonsson fotografi
Sune Jonsson fotografi

Klubbat för:

8 000 SEK

4 000 SEK

JONSSON, Sune (född 1930): Dödsboauktion i Holmsund, signerad och daterad Sune Jonsson 1956/1995, silvergelatinfotografi, 23x30,5 cm

226691

2014-02-02