Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TIMÈN, Frans (1883-1968): Landskapsvy, signerad och daterad Frans Timén 1932, olja på duk, ca 60x68 cm
226696
2014-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här