Carl Stenberg oljemålning

Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning
Carl Stenberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENBERG, Carl (1864-1934): Gårdsmotiv, signerad C Stenberg, olja på pannå, 48x34 cm

226711

2014-01-30