Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): "Horseshoe Island, ANTARTICA", signerad och daterad L Lerin -90, 71/80, träsnitt, 15x22 cm

226720

2014-01-30