Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): "Sydishav", signerad och daterad Lars Lerin -90, et, träsnitt, 14x21,5 cm

226723

2014-01-30