Kristian Krokfors färglitografi
2014-01-30
226724
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Tent 1, signerad Kristian Krokfors 9/30, färglitografi, 123x99 cm