Ljusstakar i tenn

Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, senempire, lösa ljusmanschietter, en ljusstake med otydliga stämplar, höjd 11 cm

Något skeva, en ljusstake med lagning

226739

2014-01-30