Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, senempire, lösa ljusmanschietter, en ljusstake med otydliga stämplar, höjd 11 cm
Något skeva, en ljusstake med lagning
226739
2014-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här