Lyrbord

Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD på lyrfot, lådor i sargen, mahogny, höjd 79, 90x44 cm

Skadad fot, fanérskador, sprickor, lagningar

226762

2014-02-12