Hörnskåp
2014-02-12
226763
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNVITRINSKÅP, 1900-tal, med intarsia, 142, 72x46 cm, nyckel finns
Skador