Axel Olsson litografi

Axel Olsson litografi
Axel Olsson litografi
Axel Olsson litografi
Axel Olsson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSSON, Axel (1899-1986): Nakenmodeller, signerad, litografi, 12/120, 26x33 cm

226767

2014-02-12