Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-tal, intarsiadekor, höjd 116, 96x50 cm

Oarbetat, dörrar med sättningar, sprickor och slitage

226772

2014-01-30