Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BARSKÅP, 1930-40-tal, intarsiadekor, invändigt med belysning och spegel, höjd 114, 90x35 cm
Faberskador
226775
2014-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här