Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BARSKÅP, 1930-40-tal, intarsiadekor, invändigt med belysning och spegel, höjd 114, 90x35 cm

Faberskador

226775

2014-01-30