Skrivbord mahogny

Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny
Skrivbord mahogny

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, engelsk stil mahogny, skiva med dekor av växtslingor, höjd 74, 120x70

Listdel saknas, ytskador

226786

2014-01-30