Unger oljemålning

Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNGER G (1900-tal), Vintermotiv med segelskutor, signerad G Unger, olja på duk, 30x25 cm

Mindre hål

226793

2014-01-30