Isidor Törnström oljemålning

Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning
Isidor Törnström oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÖRNSTRÖM, Isidor (1870-1952): Kustlandskap med hus, signerad Isidor Törnström , olja på duk, 32x70 cm

Fläckar och dukhål

226795

2014-01-30