Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÖRNSTRÖM, Isidor (1870-1952): Kustlandskap med hus, signerad Isidor Törnström , olja på duk, 32x70 cm
Fläckar och dukhål
226795
2014-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här