Väggspegel spegellampetter

Väggspegel spegellampetter
Väggspegel spegellampetter
Väggspegel spegellampetter
Väggspegel spegellampetter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1930-40-tal, tenn, krön med blommor, diameter 19 resp. 47 cm

Smärre dekorskador

226802

2014-01-31