Tema: Samisk käpp

Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp
Tema: Samisk käpp

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÄPP, samearbete, signerad o daterad OL 1979, björk, graverat horn, tennskivor, längd 110,5 cm

226810

2014-02-06