Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st, 1800-talets första hälft, fransk empire, delvis brännförgylld brons, höjd 28 cm

Slitage och obetydliga bristningar

226839

2014-01-31