Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
LJUSSTAKAR, 4 st, 1800-talets första hälft, fransk empire, delvis brännförgylld brons, höjd 28 cm
Slitage och obetydliga bristningar
226839
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här