Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD, Danmark, Oman Jr. modell 77, 1960-tal, palisander, framsidan med sex lådor, baksidan med bokhylla oh skåp, höjd 72, 165 x 79 cm, medföljande nyckel
Bruksslitage, repor
226840
2014-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här