Skrivbord Oman junior i palisander

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, Danmark, Oman Jr. modell 77, 1960-tal, palisander, framsidan med sex lådor, baksidan med bokhylla oh skåp, höjd 72, 165 x 79 cm, medföljande nyckel

Bruksslitage, repor

226840

2014-02-01