Bronser

Bronser
Bronser
Bronser
Bronser

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRONSER, 3 st, antiken, huvud, fågel, rökelsehållare, höjd 4-9cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet

226844

2014-01-31