Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARYBALLOS, antiken, grekisk/etruskisk, dekor av svartmålade löpande djur, höjd 9 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet
Slitage
226846
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här