Antik brons
2014-01-31
226849
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TJUR, brons, antiken, längd 5 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet