Mary Hutchinson Peixotto akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEIXOTTO, Mary Hutchinson (USA, 1869-1956): "Taormina, Sicily", signerad M.H.Peixotta, akvarell, ca 25x31 cm, med dedikation

226850

2014-01-31