Akvareller 1900-tal

Akvareller 1900-tal
Akvareller 1900-tal
Akvareller 1900-tal
Akvareller 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (3 st) Studier, signerad och daterade -37, akvareller, 40x27,5, 35,5x26,5 samt 51x25 cm, oramade

226853

2014-01-31