Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (3 st) Studier, signerad och daterade -37, akvareller, 40x27,5, 35,5x26,5 samt 51x25 cm, oramade
226853
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här