Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EKLUND, Sten (1942-2009): The Rape - En hjältes död, akvarellerad etsning, signerad, daterad och numrerad Sten Eklund 1997, 11/15, 27x19,5 cm bladstorlek 42x33 cm
226874
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här