Dekorativa urnor

Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

DEKORATIVA URNOR, 1 par, alabaster, dekor med vindruvsklasar och rosor, höjd 56 cm

Dekordelar saknas, skador och lagningar

226894

2014-01-31