Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, gipd, orientalisk man med kakaduor på axlarna, signerad F Konig, höjd ca 100 cm
Ytskador på gipset
226909
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här