Skulptur i gips

Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, gipd, orientalisk man med kakaduor på axlarna, signerad F Konig, höjd ca 100 cm

Ytskador på gipset

226909

2014-01-31