Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
GOTHE, Elisabeth (född 1951): "Fågelunge", monogramsignerad EG, olja på pannå, 24x19 cm,
PROVENIENS: Galleri Helle Knudsen
226910
2014-01-31