Bataljmålning

Bataljmålning
Bataljmålning
Bataljmålning
Bataljmålning

Klubbat för:

11 000 SEK

8 000 SEK

COURTOIS, Jacques, hans art, Bataljmålning, 1800-tal, olja på duk, 113x142 cm

Skador och lagningar

226938

2014-01-31