Leif-Erik Nygårds

Leif-Erik Nygårds
Leif-Erik Nygårds
Leif-Erik Nygårds
Leif-Erik Nygårds

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NYGÅRDS, Leif-Erik (född 1939): Marilyn Monroe, offsettryck, sign. med tusch "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, june 27th 1962 Leif-Erik Nygårds", atergo stämplat "Photo copyright Leif-Erik Nygårds", 50x70 cm
Tryckt på Hammars tryckeri mitten på 1980-talet

226941

2014-01-31