Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
KLAFFBORD, regency-stil, England, 1900-talets början, låda i sargen, dekor med intarsia samt bemålad med blomstergirlander, höjd 75 cm
Ytskador
227007
2014-01-31