Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1700-tal, karvsnittsdekor, delvis bemålad, smidda järnbeslag, höjd 23, 35x24 cm

Slitage, skador, senare kompletterad, nyckel saknas

227009

2014-01-31