Kåsor silver

Kåsor silver
Kåsor silver
Kåsor silver
Kåsor silver
Kåsor silver
Kåsor silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÅSOR, 1 par, sterlingsilver, Mexiko, godronnerad, delvis förgylld, total vikt 470 g

Smärre slitage

227017

2014-01-31