Spelbord rokoko

Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELBORD, rokoko, 1700-tal, höjd 71, 83x83 cm

Låda saknas, skador och kompletteringar, slitage

227020

2014-01-31