Oskar Bergman litografier

Oskar Bergman litografier
Oskar Bergman litografier
Oskar Bergman litografier
Oskar Bergman litografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): (2) Björkbacke, Gårdsmotiv, färglitografier, signerade Oskar Bergman, 121/350 resp 121/350 31x43 cm

227023

2014-01-31