Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BONAD, 1800-tal, målad på papper uppklistrad på duk, 100x87 cm
Skador, fläckar
227027
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här