Bonad 1800-tal

Bonad 1800-tal
Bonad 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, 1800-tal, målad på papper uppklistrad på duk, 100x87 cm

Skador, fläckar

227027

2014-01-31