Reinhold Kalnins oljemålning

Reinhold Kalnins oljemålning
Reinhold Kalnins oljemålning
Reinhold Kalnins oljemålning
Reinhold Kalnins oljemålning
Reinhold Kalnins oljemålning
Reinhold Kalnins oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALNINS, Reinholds (Lettland 1897-1968): "Arlids läge, signerad R Kalnins, olja på duk, 56x66 cm

227035

2014-01-31