Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kustby i månsken, otydligt signerad, olja på duk, 68x97 cm
Dukskador
227036
2014-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här