Oidentifierad kontnär 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kustby i månsken, otydligt signerad, olja på duk, 68x97 cm

Dukskador

227036

2014-01-31