Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GRAY, Anthony John (född 1946): Kvinna i solnedgång, olja på duk, signerad Anthony John Gray, 117x90 cm
Zustandsbeschreibung
227040
2014-02-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner