Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
SÄNGKAMMARMÖBEL, 3 dlr, 1940-/50-tal, fanerade i mahogny, bestående av: nattduksbord, 1 par samt byrå, byråns höjd 65, 110x43 cm
Fanér- och ytskador
227067
2014-02-01