Byrå och nattduksbord

Byrå och nattduksbord
Byrå och nattduksbord
Byrå och nattduksbord
Byrå och nattduksbord
Byrå och nattduksbord
Byrå och nattduksbord

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

SÄNGKAMMARMÖBEL, 3 dlr, 1940-/50-tal, fanerade i mahogny, bestående av: nattduksbord, 1 par samt byrå, byråns höjd 65, 110x43 cm

Fanér- och ytskador

227067

2014-02-01